Дієтичні засоби для кістково-м’язової системи

Портфель дієтичних засобів компанії БІАКТІНА, що впливають на кістково-м’язову систему представлений наступними продуктами: ПРОТЕКТА, РОТАВІТ КАЛЬЦІУМ та РОТАВІТ КАЛЬЦІУМ ФОРТЕ.

ПРОТЕКТА

Комплексний хондропротектор, до складу якого входять хондроїтин, глюкозамін, метилсульфонат, марганець і кальцій. Застосовується по 1 шипучій таблетці на добу у дітей старше 15 років і дорослих. Випускається в тубах, по 20 шипучих таблеток.

 

РОТАВІТ КАЛЬЦІУМ і РОТАВІТ КАЛЬЦІУМ ФОРТЕ

Мають схожий склад: кальцій + вітамін D 3. Але вміст основних речовин відрізняється. Так у РОТАВІТ КАЛЬЦІУМ міститься кальцію 1000 мг, а вітаміну D 3 – 200 МЕ.
Склад РОТАВІТ КАЛЬЦІУМ ФОРТЕ «посилений» вітаміном D 3. Кальцій 1000 мг, вітамін D 3 – 880 МЕ. Обидва продукти рекомендовані як додаткове джерело кальцію і вітаміну D з метою поліпшення регенерації хрящової тканини, усунення дефіциту кальцію і вітаміну D в організмі, регулювання обміну кальцію і фосфору в кістковій тканині.

rotavit-calcium-forte

РОТАВІТ КАЛЬЦІУМ

випускається в пакетиках № 30 і застосовується у дітей у віці з 7 років по 1 пакетику в добу.

РОТАВІТ КАЛЬЦІУМ ФОРТЕ

випускається у вигляді шипучих таблеток № 20 і показаний для вживання у дітей старше 12 років і дорослих. По 1 таблетці на добу.