Дієтичні засоби для сечостатевої системи

Портфель дієтичних засобів компанії БІАКТІНА, що впливають на сечостатеву систему представлений продуктами РОТАПРОСТ, УРИКЛАР, ГОЛД РЕЙ

 

ротапростРОТАПРОСТ

Комбінація насіння льону, кропиви, повзучої пальми, цинку і селену для нормалізації функціонального стану сечостатевої системи у чоловіків при хронічному простатиті, дисгормональній гіперплазії передміхурової залози за рахунок протизапального, протинабрякового і антиоксидантного ефектів на тканини передміхурової залози. Застосовується по 1 капсулі 2 рази (вранці і увечері).

 

УРИКЛАР

урикларКомплексна дієтична добавка для профілактики і лікування захворювань сечовивідних шляхів. До складу продукту входять рослинні компоненти (стулки квасолі, листя берези, корінь петрушки, ромашка) і цитратний комплекс (цитрат калію + цитрат натрію). Завдяки збалансованому складу і наявності цитратного комплексу УРИКЛАР володіє спазмолітичними властивостями, сприяє проходженню каменів по сечовивідних шляхах покращує функції нирок і підвищує діурез. Володіє протимікробними і протизапальними властивостями. Знижує концентрацію в сечі елементів, що обумовлюють утворення каменів (щавлева кислота, кальцій, гідроксипролін). Застосовується у дорослих і дітей старше 6 років по 1 капсулі 2-3 рази на добу. Виробляється в капсулах № 30.

 

ГОЛД РЕЙ

голд рэйРослинний комплекс для підвищення можливостей організму під час емоційних і фізичних навантажень; у відновний період після перенесених захворювань і оперативних втручань; для запобігання стану втоми, при зниженні розумової і фізичної активності;
Випускається в капсулах № 10. У склад входять наступні компоненти: натуральне бджолине маткове молочко; масло паростків пшениці; часниковий порошок; вітамін А.
Застосовується у дітей старше 12 років і дорослих по 1 капсулі на добу.