Дієтичні засоби для шлунково-кишкового тракту

Портфель дієтичних засобів компанії БІАКТІНА що впливають на шлунково – кишковий тракт включає дієтичні добавки пробіотики, гепатопротектори, засоби, що регулють апетит.

Пробіотіки

Пробіотіки розраховані на різні вікові категорії і мають збалансований за віком і потребам склад. Це не лише лакто – і біфідобактерії, а також вітаміни і рослинні компоненти. На якому з продуктів зупинити вибір, – вирішувати Вам.

ОПЕФЕРА

опефераКомплексний пробіотік, випускається в капсулах, у флаконах № 28. Після відкриття флакону, його треба зберігати в холодильнику. Кожна капсула містить не лише лактобактерії і біфідобактерії, але і сахароміцети, а також квітки ромашки та інулін. Застосовується у дітей з 1 року і старше, а також у дорослих різного віку без обмежень. При необхідності капсулу можна відкривати.

БРЕВЕЛАК

Комплексний пробіотик, представлений у капсулах № 20, в блістері, при зберіганні витримує температури до + 25. Застосовується у дітей з 1 року і дорослих різного віку. У складі, окрім лакто – і біфідобактерій представлені вітаміни груп С, В1, В2, В6, стрептококи і фруктоолігосахаріди.

РОТАБІОТІК

Комплексний пробіотик, що містить лактобактерії, біфідобактерії, термофільний стрептокок, інулін. Застосовується у дітей з 1 року і дорослих. Після відкриття флакону, його треба зберігати в холодильнику. Випускається в капсулах у флаконах № 25 і блістері, що містить 20 капсул.

РОТАБІОТІК БЕБІ

Застосовується у дітей з народження. У складі пробіотика містяться лакто і біфідобактерії, екстракти плодів фенхеля та ромашки аптечної, а також інулін. Випускається в пакетиках № 20. Для вживання у дітей грудного віку вміст пакетика необхідно розчинити в 10–100 мл грудного молока. Після відкриття упаковка з пакетиками повинна зберігатися в холодильнику.

 

Гепатопротектори

До гепатопротекторів в портфелі можна віднести Силарсил і Енгілен.

СИЛАРСИЛ

энгиленМістить речовину силімарин, що входить до складу сухого екстракту плодів расторопши плямистою. Силімарин чинить гепатопротекторний і антитоксичний ефекти. Застосовується з метою поліпшення функціонального стану печінки при хронічних захворюваннях та інтоксикаціях (у тому числі алкогольної). Застосовується у дітей з 12 років і дорослих по 1 капсулі 3 рази на день.

ЕНГІЛЕН

Дієтична добавка, до складу якої входять сухі екстракти листя артишока посівного, плодів расторопши плямистої, кореневища куркуми довгої. Всі вони надають гепатопротекторний ефект. Препарат рекомендований дорослим і дітям з 12 років при диспепсіях, гепатитах, токсичному ураженні печінки у складі комплексної терапії, по 1-2 капсулі на добу.

 

Засоби, що регулють апетит

Окрім пробіотиків і гепатопротекторів в портфелі компанії БІАКТІНА є інші продукти.

ВІАДОР

виадорКомбінована дієтична добавка рослинного походження, що підвищує апетит. Випускається в сиропі по 150 мл. До складу ВІАДОРу входять екстракти настурції, горечавки, цикорію і марганець.
Показаний дітям з 3-х років при:

  • відсутності апетиту;
  • розладах травлення;
  • диспепсії