Про компанію Біактіна

Біактіна – здорова вся сім’я

Компанія ТОВ «БІАКТІНА» була створена в 2017 році з метою імпорту дієтичних добавок, ЛЗ і засобів медичного призначення по всій території України. Діяльність компанії – дістрібьюция і логістика дієтичних добавок і засобів медичного призначення, їх реклама, маркетинг, реєстрація, фармаконадзор і т.ін.

На сьогоднішній день наша компанія налічує штат більше 200 співробітників всіх служб.

Компанія ООО «БІАКТІНА» працює з найбільшими фармацевтичними дистриб’юторами України (БАДМ, Оптіма, Вента), а також з аптечними мережами.

ТОВ «БІАКТІНА» представляє продуктовий портфель практично у всіх фармакологічних напрямах. Всі продукти імпортуються і успішно реалізуються на ринку України.

Вся продукція сертифікована (сертифікати якості заводів виробників, сертифікати GMP) і відповідає всім вимогам українського законодавства.

Також хочеться відзначити, що наша компанія йде в ногу з часом, забезпечуючи належні умови зберігання, транспортування і дістрібьюциі відповідно до європейських стандартів GDP.

Партнерство

ТОВ «БІАКТІНА» уклала партнерські угоди з компаніями World Medicine, World Medicine Ophthalmiс, які передбачають дистрибуцію і логістику товарів.

Маркетинг

ТОВ «БІАКТІНА» в рамках угод з партнерами проводить маркетингові дослідження ринку і рекламні дії відносно товарів компаній – партнеров.