Про компанію «БІАКТІНА»

«БІАКТІНА» – здорова вся родина!

ТОВ «БІАКТІНА» – є ексклюзивним партнером всесвітньо відомої фармацевтичної компанії World Medicine. Свою діяльність в Україні розпочала в 2017 році. Виконує дистриб’юторську і логістичну діяльність; імпортує лікарські засоби, вироби медичного призначення і дієтичні добавки. Проводить маркетингові дослідження ринку і рекламні дії відносно товарів компанії-партнера.

ТОВ «БІАКТІНА» пропонує широкий асортимент продуктів практично по всіх основних фармакологічних напрямах. Вся продукція сертифікована і відповідає вимогам українського законодавства, а також міжнародним стандартам GMP, GSP. Маючи внутрішню систему якості та сучасний складський комплекс, забезпечуються належні умови зберігання і транспортування продукції на всіх етапах реалізації – від виробника до аптеки. Співпрацює з дистриб’юторами національного (БаДМ, Оптима, Вента) та регіонального рівня, а також з аптечними мережами.

У компанії працює більше 200 кваліфікованих фармацевтів, лікарів, біологів, технологів, маркетологів і фахівців інших напрямків. Ми працюємо відповідально, щоб забезпечити людей необхідними препарати для поліпшення якості життя.

Партнерство

ТОВ «БІАКТІНА» уклала партнерські угоди з компаніями World Medicine, World Medicine Ophthalmiсs, які передбачають дистрибуцію і логістику товарів.

Маркетинг

ТОВ «БІАКТІНА» в рамках угод з партнерами проводить маркетингові дослідження ринку і рекламні дії відносно товарів компаній-партнерів.