Про компанію БІАКТІНА

БІАКТІНА – здорова вся сім’я

ТОВ «БІАКТІНА» – молода компанія, що динамічно розвивається, створена в Україні в 2017 році. Основною сферою діяльності компанії є імпорт і дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення і дієтичних добавок, а також  реєстрація продукції, реклама, маркетинг і фармаконадзор.

ТОВ «БІАКТІНА» пропонує широке портфоліо продуктів практично по всіх основних фармакологічних напрямах. Вся продукція сертифікована і відповідає вимогам українського законодавства, а також міжнародним стандартам GMP.

Компанія має внутрішню систему якості та володіє сучасним складським комплексом, що забезпечує належні умови зберігання і транспортування продукції на всіх етапах реалізації – від виробника до аптеки.

Компанія ООО «БІАКТІНА» розвиває співробітництво з дистриб’юторами національного (БАДМ, Оптіма, Вента) і регіонального рівня, а також з аптечними мережами.

У компанії працює більше 200 кваліфікованих фармацевтів, лікарів, біологів, технологів, маркетологів і фахівців інших напрямків.

 

Партнерство

ТОВ «БІАКТІНА» уклала партнерські угоди з компаніями World Medicine, World Medicine Ophthalmiсs, які передбачають дистрибуцію і логістику товарів.

Маркетинг

ТОВ «БІАКТІНА» в рамках угод з партнерами проводить маркетингові дослідження ринку і рекламні дії відносно товарів компаній-партнерів.